اخبار

ارائه آموزش‌های اشتغال‌محور و مهارت‌محور در سازمان جهاد دانشگاهی استان یزد جدید

به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد، فاطمه سعادت‌جو سرپرست حوزه آموزش و کارآفرینی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد به مناسبت ایام ا... دهه فجر گزارشی از فعالیت ها و اهداف آموزشی این سازمان ارائه نمود.

ادامه مطلب
معاون آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه خبر داد:

با ارائه آموزش های کیفی مهارتی به وضعیت اشتغال استان کمک می کنیم جدید

به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه ، مهدی عبدالمالکی در گفت و گویی با بیان اینکه همواره در تلاشیم تا با تعریف دوره های به روز به حل مشکلات استان کمک کنیم افزود: متاسفانه اصلی ترین مشکل استان بیکاری است و ما معتقدیم برای حل این مشکل باید از آموزش های مناسب و کیفی استفاده کرد.

ادامه مطلب
جهاد دانشگاهی واحد الزهرا(س) برگزار می‌کند؛

ششمین جلسه از سلسله نشست‌های دوشنبه‌های مشاغل خانگی جدید

به گزارش بازاراکار به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد الزهرا (س)، در ادامه سلسله نشست‌های علمی-تخصصی دوشنبه‌های مشاغل خانگی، ششمین جلسه از این نشست‌ها با عنوان شرحی بر الگوهای بین‌المللی ایجاد و توسعه کارآفرینی خانگی (بخش دوم)، روز دوشنبه ۱۷ بهمن‌ماه از ساعت ۱۱ الی ۱۲ و با سخنرانی مسلم خانی، دبیر کل دفتر توسعه کارآفرینی سازمان بهزیستی کشور به‌صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

ادامه مطلب
مشاور امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل:

آماده اجرای طرح توانمندسازی بانوان با همکاری با جهاددانشگاهی هستیم جدید

به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی اردبیل، افسانه جهانی، با اعلام این مطلب در نشست با رئیس و معاونان جهاددانشگاهی استان اردبیل، با اشاره به ظرفیت، تجربیات و فعالیتهای این نهاد انقلابی برای همکاری در زمینه توانمندسازی بانوان و احصاء مشکلات این قشر اعلام آمادگی کرد.

ادامه مطلب

راه‌اندازی استودیو و نمایندگی بازارکار جهاددانشگاهی در استان اردبیل جدید

به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی اردبیل، مهران اوچی اردبیلی، ۱۳ بهمن ماه با اعلام این مطلب گفت: این واحد براساس درک نیاز استان به راه اندازی استودیوی تولید محتوا و ایجاد نمایندگی بازارکار با حمایت معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی کشور اقدام نمود.

ادامه مطلب

برگزاری ارزیابی و توسعه شایستگی مدیران توسط جهاددانشگاهی استان مرکزی جدید

به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی استان مرکزی؛ انسیه صالحی معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان مرکزی در حاشیه این مراسم، اظهارکرد: ارزیابی شایستگی مدیران با هدف ارزیابی، توسعه شایستگی استعدادهای مدیریتی و سنجش نیازمندی‌های آموزشی، توانمندسازی و حفظ نیروی انسانی کارآمد برگزار می شود.

ادامه مطلب
در طلیعه دهه فجر و در سفر به خراسان جنوبی انجام گرفت

حضور رییس جهاددانشگاهی در مراسم یوم الله ۱۲ بهمن ماه جدید

این مراسم صبح امروز با حضور استاندار، روسای دستگاه‌های اجرایی و دانشگاه‌ها، فرماندهان نظامی و انتظامی با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین مختاری امام جمعه موقت بیرجند و استاد حوزه و دانشگاه برگزار شد.

ادامه مطلب
رئیس جهاددانشگاهی فارس:

”بازارکار” می تواند به یک رسانه مطالبه گر در حوزه اشتغال و کارآفرینی تبدیل شود جدید

به گزارش خبرنگار بازارکار، امیرحسین رئیس جهاددانشگاهی استان فارس با اشاره به اینکه هفته بازارکار سابقه طولانی دارد و کارجویان بویژه دانش آموختگان جویای کار ارتباط معنوی خوبی با این رسانه دارند گفت: بازارکار می تواند به یک رسانه مطالبه گر در حوزه اشتغال و کارآفرینی در کشور تبدیل شود.

ادامه مطلب